ÖVRIGT / Leksaker / Nalle 4961176
nr 496 1176
Nalle
M.ä., höjd: 17, (Rörelsekoppling mellan svans och huvud) [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 19 november 2007
kl 17:52:29
300 kr
500 kr
700 kr
Nalle
nr 496 1176
Nalle
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 750 kr |
måndag 19 november 2007 |